Wypełniając niniejszy formularz i potwierdzając zgłoszenie przyciskiem „wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHN Młoda Białołęka Sp. z o.o. w zakresie wskazanym w niniejszym formularzu, w celu obsługi ww. zapytania. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ponadto wyrażam zgodę na:  Młoda Białołęka

  Image

  Jak wskazać swoje miejsce na Ziemi? Jak je opisać? Co sprawia, że to właśnie w nim czujemy się najlepiej? Dlaczego jest dla nas tak ważne?
  Jeden adres, niezwykli ludzie, tysiące historii – Młoda Białołęka.
  To tu wszystko łączy się w jedno, dając gwarancję dobrego wyboru.

  FAQ

  ul. Geodezyjna 68;
  03-290 Warszawa
  609 698 888

  biuro@mlodabialoleka.pl

  © 2022 Młoda Białołęka

  Informacje o inwestycji Młoda Białołęka

  Kto zajmuje się realizacją inwestycji?

  Inwestorem osiedla Młoda Białołęka w Warszawie jest Polski Holding Nieruchomości. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest spółka ALFA-BET Polska.

  Co warto o nas wiedzieć?

  Jako doświadczony deweloper możemy pochwalić się statusem wiodącego inwestora na rynku mieszkaniowym w Polsce. Jesteśmy jedną z większych spółek tego sektora. Skupiamy w swoich rękach ok. 155 nieruchomości oraz 600 ha gruntów w różnych miastach, np. Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście.

  Gdzie realizowana jest inwestycja?

  Kompleks nowoczesnych obiektów mieszkalnych powstaje przy ul. Geodezyjnej 72 w Warszawie, w dzielnicy Białołęka. Nowe osiedle, na którym w pierwszym etapie realizujemy ponad 170 mieszkań, o metrażach od 36 do 80 m2, położone jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Posiada dogodne połączenie z centrum za pośrednictwem komunikacji miejskiej oraz z pierwszą i drugą linią metra.

  Na jakim etapie są obecnie prace budowlane (pod koniec 2021 roku)?

  Prace przy realizacji inwestycji przebiegają sprawnie i zgodnie z założonym harmonogramem. W ciągu dziewięciu miesięcy od rozpoczęcia budowy jako deweloper doprowadziliśmy wszystkie budynki do stanu surowego. Finalizacja robót budowlanych planowana jest na trzeci kwartał 2022 roku.

  Jak będzie wyglądać osiedle mieszkaniowe Młoda Białołęka?

  Docelowo cechą charakterystyczną architektury nowego osiedla Młoda Białołęka ma być kameralna zabudowa z niskimi, trzypiętrowymi budynkami z poddaszem (z dodatkową jedną kondygnacją podziemną przeznaczoną na garaż dla samochodów mieszkańców). Zgodnie z ogólnie przyjętymi przez dewelopera założeniami położone wyżej mieszkania będą wyposażone w przestronne balkony oraz tarasy. Natomiast lokale usytuowane na parterze będą posiadały dostęp do ogródków o powierzchni nawet 200 m2. W pobliżu budynków zostanie stworzony plac zabaw dla dzieci. Na terenie będzie działał również klub malucha.

  Dla kogo budujemy nowe osiedle Młoda Białołęka?

  Jako doświadczony deweloper wiemy doskonale, czego potrzebują przyszli właściciele lokali mieszkalnych nowego osiedla. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, możliwość odpoczynku i uprawiania rozmaitych form rekreacji z dala od miejskiego zgiełku oraz bogactwo różnorodnych usług w pobliżu. Mieszkanie w Warszawie na Białołęce to idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i młodych par oraz singli.

  Zakup nowego mieszkania w praktyce

  Czym jest umowa deweloperska?

  W przypadku tego rodzaju umów stronami są nabywca nowego mieszkania (w tym przypadku w Warszawie na osiedlu na terenie Białołęki) oraz deweloper, który na mocy zawartego porozumienia zobligowany jest
  do wybudowania oraz przeniesienia praw własności wybranego lokalu oraz dodatków (np. miejsca postojowego, komórki lokatorskiej) na klienta wówczas, gdy ten uiścił już całą opłatę za zakupiony lokal.
  Do wspomnianego kontraktu zwykle dołącza się dodatkową dokumentację, do której można zaliczyć m.in. plan apartamentu, prospekt informacyjny, jak również plan zagospodarowania terenu.

  W jakiej formie zawiera się umowę deweloperską?

  Umowa deweloperska zawierana jest zawsze w formie aktu notarialnego. Dopełnieniem wszystkich formalności zajmuje się profesjonalna kancelaria, z którą Polski Holding Nieruchomości współpracuje od kilku lat.

  Czy można zarezerwować wybrany lokal na osiedlu Młoda Białołęka?

  Wybudowane przez nas w Warszawie na Białołęce nowe mieszkania można zarezerwować w szybki sposób. W tym celu należy skontaktować się z doradcą oraz podpisać stosowną umowę i wpłacić kaucję.