Młoda Białołęka

Image

Jak wskazać swoje miejsce na Ziemi? Jak je opisać? Co sprawia, że to właśnie w nim czujemy się najlepiej? Dlaczego jest dla nas tak ważne?
Jeden adres, niezwykli ludzie, tysiące historii – Młoda Białołęka.
To tu wszystko łączy się w jedno, dając gwarancję dobrego wyboru.

FAQ

ul. Geodezyjna 76;
03-290 Warszawa
609 698 888

biuro@mlodabialoleka.pl

© 2022 Młoda Białołęka

uslico1

ZAKUP Z ODLICZENIEM
23% VAT

uslico2

USTAWNE
METRAŻE 26-32 m2

uslico3

ATRAKCYJNA
LOKALIZACJA

infra

ROZBUDOWANA
INFRASTRUKTURA

wynajem

IDEALNE POD WYNAJEM
LUB MAŁY BIZNES

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Młodej Białołęki

Drugi etap Osiedle Młoda Białołęka oferuje 24 lokale o doskonałym potencjalne inwestycyjnym. Elastyczne przestrzenie, o metrażach od 26 do 32 m², są doskonale zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów, poszukujących efektywnej i bezpiecznej lokaty kapitału. Kluczowym atutem naszej oferty jest optymalny rozmiar lokali, który gwarantuje wysoki stopień elastyczności zarówno pod kątem wynajmu, jak i łatwości w zarządzaniu portfelem nieruchomości. Lokale o potencjale inwestycyjnym zapewniają jednocześnie możliwość odzyskania podatku VAT, co stanowi istotny argument dla inwestorów zainteresowanych optymalizacją podatkową.

Młoda Białołęka to odpowiedź na potrzeby inwestorów poszukujących miejsc, które będą generować stały dochód pasywny oraz oferować potencjał wzrostu wartości w przyszłości. Decydując się na zakup lokalu w naszej inwestycji, wybierasz stabilność finansową i bezpieczeństwo inwestycji oparte na solidnych fundamentach rynkowych